Відновлення інформації

Multistage Recovery — Одна з кращих програм відновлення даних. Надзвичайно зручна в роботі і не вимагає ніяких спеціальних навиків. Підтримує всі файлові системи Windows (NTFS/NTFS5, FAT12/16/32), більше 50 графічних, музичних і текстових форматів файлів, дозволяючи за декілька секунд відновити Ваші файли з мінімальними втратами. Програма використовує технологію багатоступінчатого сканування зі всестороннім виявленням, знаходить все, що можна відновити. Має авансовану пошукову систему і вбудований попередній перегляд.

Головна перевага програми MultiStage Recovery те, що вона знаходить і показує тільки ті файли, які дійсно можна відновити. Часто інші програми задля реклами своїх можливостей, знаходять і показують навіть ті файли, які відновити неможливо — файли які були неодноразово перезаписані і відновленню не підлягають.

Тут

Recuva

 

Recuva — одна з найкращих програм для відновлення файлів випадково видалених або втрачених у результаті програмного збою або помилки. 

Деякі основні можливості Recuva: після сканування видає перелік видалених файлів;  дозволяє відновлювати файли, видалені з Корзини, MP3-плеєрів, флешок та мобільних пристроїв; активне поле пошуку, в якому можна вказати або ім’я шуканого файлу або його розширення; відновлює всі типи файлів; відновлює файли з карт пам’яті (SmartMedia, Secure Digital, MemoryStick, Digital cameras, Floppy disks, Jaz Disks, Sony Memory Sticks, Compact Flash cards, Smart Media Cards, Secure Digital Cards, та інших); відновлює файли з зовнішніх ZIP приводів, Firewire і USB-дисків; багатомовний інтерфейс (є український і російський переклад).
Тут

Одна з найвідоміших і надійних прог для відновлення даних після випадкового видалення, форматування диска, вірусної атаки ітд. Займає мало місця, проста у використанні (не вимагає спеціальних знань або умінь, доступний інтерфейс). Підтримує всі файлові системи Windows. Відновлює структуру видалених директорій.

Можливості цієї програми дійсно вражаючі, основні з них:

• підтримка всіх файлових систем Windows для жорстких, гнучких і флэш-дисків, таких як FAT12/16/32, NTFS і NTFS 5;

• можливість роботи також з дисками HFS і HFS+.

• відновлення файлів з видалених і пошкоджених розділів;

• відновлення файлів, видалених з корзини;

• глибоке сканування дисків для деяких типів файлів;

• огляд видалених файлів з пошуком, фільтруванням і передпереглядом;

• можливість створення образів дисків для відкладеного відновлення;

• прогнозування вірогідності відновлення файлу відразу після сканування.

Тут

 

Комментарии запрещены.

Онлайн-радио МЕГА СЫЧИ
для ADNROID

qr code

текущая версия: 1.0.6


changelog:
v 1.0.6
+ новый дизайн
+ информация о треке
+ стабильная работа в фоне
+ инфо в панели уведомлений
v 1.0.5
+ инфо о версии
+ информационная страничка
+ вибро при нажатиях
v 1.0.4
+ новый интерфейс
+ слайдер громкости
v 1.0.3
+ новый интерфейс
v 1.0.2
+ уменьшен звук до 15%
v 1.0.1
- отключен автоповорот

Партнеры

Счетчик

Перевір МОВУ!