Archive for the ‘Сиче-Софт’ Category

Counter Strike 1.6

Класичний Counter Strike 1.6
Під час встановлення, на вкладці “Выбор компонентов”, видалити всі позначки в списку, окрім “Графика” та, за бажанням, “Боты”, “Дизайн”. Всілякі кляті русіфікатори – обов’язково вимкнути!

Підключення до нашого сервера (запуск за домовленістю) через консоль:
connect 178.54.192.182:27015

Завантажити тут

Якщо картинка не відкривається або інтернет архів.

internet-archive

Інтернет-архів (англ. Internet Archive) — некомерційна організація, розташована у Сан-Франциско, Каліфорнія, метою якої є збереження культурного надбання. Архів підтримує електронну бібліотеку, архів мережевих і мультимедійних ресурсів, програмного забезпечення, фільмів, книг, і звукозаписів. Архів «Wayback Machine» включає копії сторінок веб-сайтів у різні проміжки часу (за правило що 2 місця). Щоб гарантувати стабільність архіву, веб-дзеркало Інтернет-архіву також зберігається в Новій Олександрійській бібліотеці в Єгипті. Інтернет-архів доступний безкоштовно. З 2007 р. входить до складу Американської асоціації бібліотек і офіційно визнається штатом Каліфорнія як бібліотека.

Некомерційна організація Internet Archive була заснована Брюстером Калі (Brewster Kahle) в 1996 році з метою створення загальнодоступної електронної бібліотеки. Частиною цієї роботи є Wayback Machine — колекція архівних копій веб-сторінок.

Файли: Зберігання. Обмін.

Сервіс збереження та передачі файлів.

Half Life

Half
Описание игры: Получившая титул “Игра года” от более, чем 50 изданий, дебютная игра от Valve смешивает экшен, приключения и отмеченные наградами технологии для создания потрясающе реалистичного мира, в котором игрок должен думать, чтобы выжить. Также содержит увлекательнейший режим мультиплеера, позволяющий играть против друзей и врагов со всего мира.

Компоненты установщика:
– Half-Life версии:
Protocol version 48
Exe version 1.1.2.2 (valve)
Exe build: 13:14:12 Aug 29 2013 (6153)
– Русификатор текста
– Русская озвучка
– Мастер-сервер поиска серверов
– SETTI – Пиратские серверы
– Valve – Лицензионные серверы

Особенности сборки:
– Кристально чистая сборка, основана на самом последнем официальном контенте Steam;
– Ничего не вырезано;
– Рабочий Half-Life Dedicated Server;
– Рабочий многопользовательский режим Half-Life;
– Самая последняя версия игры со Steam;
– Полностью русифицирован текст;
– Качественная русская озвучка персонажей;
– Если не выбрать компоненты в установщике, то будет чистая оригинальная Half-Life как в Steam;
– Совместимость с Windows 8.

Скачать

Raise Data Recovery

Raise Data Recovery


Ваше рішення для втрачених файлів 
Необмежена безкоштовна ліцензія на високоякісне програмне забезпечення 
для українських користувачів! 
Поверніть втрачені дані швидко всього за кілька кліків! 

Якщо відеофайли биті або не фіналізьовані – спробуйте програму Video Repair Software( http://grauonline.de/cms2/?page_id=5 )

JPEGmini

Ваші фото на дієті.

JPEGmini здатен зменшити розмір файла JPEG до 80% (5 разів), при чому зміну якості помітно лише озброєним оком.

Ізраїльський проект під назвою JPEGmini офіційно представив нову технологію стиснення фотографій, засновану на оригінальному алгоритмі JPEG. Ця технологія дозволяє повністю зберігати якість картинки та її дозвіл, порівнянні з JPEG, але при цьому розмір файлу істотно зменшується – в ідеалі забезпечується п’ятикратна економія місця.

TV-online

 

Ресурси дублюють та доповнюють одне одного.

 

EX.UA

EX.UA – Величезний каталог різноманітного аудіо, софту, відео, та ін. Онлайн-пергляд. Сервіс забезпечує швидкий обмін інформацією і є комунікаційним майданчиком для всіх зацікавлених користувачів.

Тут

JDownloader

JDownloader – програма, призначена для скачування в автоматичному режимі без введення коду з найвідоміших файлообмінних сайтів RapidShare, Letitbit, Depositfiles, Filefactory, Uploaded, Megaupload, Megashares, Vip – file, Upshare, Youtube, Myvideo, Imagefap і так далі, навіть не маючи GOLD / Преміум акаунта. Пакет JDownloader автоматично розпізнає контрольні тести, підтримує багатопоточну завантаження, автоматично витягує файли з архівів.

Тут або Тут

IsoBuster

IsoBuster – програма, за допомогою якої можна отримати доступ до файлової системи CD / DVD-диска,минаючи Windows. IsoBuster буде корисна при відновленні даних з CD / DVD, якщо файли неможливо прочитати з операційної системи. Програма працює безпосередньо з секторами, доріжками і сесіями дисків. Підтримувані формати: CD-ROM, CD-ROM XA, CD-Text, Di, VCD, SVCD, DVD і DVCD. IsoBuster може працювати з образами дисків, конвертувати файли і надавати інформацію про привід, навіть якщо він віртуальний.

Тут

Онлайн-радио МЕГА СЫЧИ
для ADNROID

qr code

текущая версия: 1.0.6


changelog:
v 1.0.6
+ новый дизайн
+ информация о треке
+ стабильная работа в фоне
+ инфо в панели уведомлений
v 1.0.5
+ инфо о версии
+ информационная страничка
+ вибро при нажатиях
v 1.0.4
+ новый интерфейс
+ слайдер громкости
v 1.0.3
+ новый интерфейс
v 1.0.2
+ уменьшен звук до 15%
v 1.0.1
- отключен автоповорот

Счетчик

Перевір МОВУ!