Архив рубрики «Сиче-Софт»

Якщо картинка не відкривається або інтернет архів.

internet-archive

Інтернет-архів (англ. Internet Archive) — некомерційна організація, розташована у Сан-Франциско, Каліфорнія, метою якої є збереження культурного надбання. Архів підтримує електронну бібліотеку, архів мережевих і мультимедійних ресурсів, програмного забезпечення, фільмів, книг, і звукозаписів. Архів «Wayback Machine» включає копії сторінок веб-сайтів у різні проміжки часу (за правило що 2 місця). Щоб гарантувати стабільність архіву, веб-дзеркало Інтернет-архіву також зберігається в Новій Олександрійській бібліотеці в Єгипті. Інтернет-архів доступний безкоштовно. З 2007 р. входить до складу Американської асоціації бібліотек і офіційно визнається штатом Каліфорнія як бібліотека.

Некомерційна організація Internet Archive була заснована Брюстером Калі (Brewster Kahle) в 1996 році з метою створення загальнодоступної електронної бібліотеки. Частиною цієї роботи є Wayback Machine — колекція архівних копій веб-сторінок.

Файли: Зберігання. Обмін.

MEGA

 

Можливості Об’єм максимального збереження даних 50 Гб безкоштовно. Об’єм максимального збереження даних 4 Тб 8,33 € на місяць.

Обмін інформацією. Функції хмарного диску.

ADrive

ADrive — це хмарне сховище файлів з можливістю управління ними, доступне на декількох платформах. Воно також дає можливість роздавати файли.

50 Гб безкоштовно.

 

Half Life

Half
Описание игры: Получившая титул «Игра года» от более, чем 50 изданий, дебютная игра от Valve смешивает экшен, приключения и отмеченные наградами технологии для создания потрясающе реалистичного мира, в котором игрок должен думать, чтобы выжить. Также содержит увлекательнейший режим мультиплеера, позволяющий играть против друзей и врагов со всего мира.

Компоненты установщика:
— Half-Life версии:
Protocol version 48
Exe version 1.1.2.2 (valve)
Exe build: 13:14:12 Aug 29 2013 (6153)
— Русификатор текста
— Русская озвучка
— Мастер-сервер поиска серверов
— SETTI — Пиратские серверы
— Valve — Лицензионные серверы

Особенности сборки:
— Кристально чистая сборка, основана на самом последнем официальном контенте Steam;
— Ничего не вырезано;
— Рабочий Half-Life Dedicated Server;
— Рабочий многопользовательский режим Half-Life;
— Самая последняя версия игры со Steam;
— Полностью русифицирован текст;
— Качественная русская озвучка персонажей;
— Если не выбрать компоненты в установщике, то будет чистая оригинальная Half-Life как в Steam;
— Совместимость с Windows 8.

Скачать

ТБ — online

TIVIX

Наслаждайтесь просмотром TV онлайн уже сейчас на тивикс!

megaonlinetv

Радио и ТВ онлайн бесплатно

TVx

Фильмы и серилы, трансляция телеканалов и радиостанций — все на TVx. com.ua.

blink-tv-ico

Смотрите 160 каналов iptv телевидение онлайн бесплатно. Самые лучше ТВ каналы он лайн от Bilink. Онлайн ТВ телевидение на android, iphone, ipad , 

Media Get — больше, чем просто торрент-клиент!

Мы международная команда энтузиастов-трудоголиков. В наших приоритетах постоянно лидирует желание сделать мир лучше и интереснее. Основным нашим проектом является этот торрент клиент, с помощью него мы дарим нашим пользователям доступ в мир искусства и развлечений. Ведь не правда ли что музыка, фильмы, игры, программы и прочие файлы, занимают в нашей жизни большую часть. Мы слушаем музыку в машине, на работе, в душе. Мы смотрим фильмы, мы пользуемся программами ежедневно, ежечасно и ежеминутно. Но на поиск информации мы тратим чуть ли не большую часть нашего драгоценного времени, мы дарим вам это время, сэкономив его вы сможете сделать больше добрых и хороших дел, и вместе мы сделаем этот мир лучше!=)

http://mediaget.com/

ТБ-онлайн — Parom TV, RusTV Player

Офіційний сайт: http://www.parom.tv

Parom TV Player — відмінна програма для вільного перегляду телевізійних каналів з країн України та Росії. Програма повністю безкоштовна, має приємній простий інтерфейс. Все що потрібно вам для перегляду — це підключення до інтернету.

Інформація про те, що наразі у ефірі і що очікує. Перегляд телеканалів можливий як в повноекранному режимі, так і віконному. Програма постійно, розвивається, додаються нові можливості і функції. На сьогоднішній день транслюється 41 канал.

Ретрансляція здійснюється лише на території України!

Офіційний сайт: http://rustv-player.ru

Російська альтернатива. Є українській інтерфейс.

 

Відновлення інформації

Multistage Recovery — Одна з кращих програм відновлення даних. Надзвичайно зручна в роботі і не вимагає ніяких спеціальних навиків. Підтримує всі файлові системи Windows (NTFS/NTFS5, FAT12/16/32), більше 50 графічних, музичних і текстових форматів файлів, дозволяючи за декілька секунд відновити Ваші файли з мінімальними втратами. Програма використовує технологію багатоступінчатого сканування зі всестороннім виявленням, знаходить все, що можна відновити. Має авансовану пошукову систему і вбудований попередній перегляд.

Головна перевага програми MultiStage Recovery те, що вона знаходить і показує тільки ті файли, які дійсно можна відновити. Часто інші програми задля реклами своїх можливостей, знаходять і показують навіть ті файли, які відновити неможливо — файли які були неодноразово перезаписані і відновленню не підлягають.

Тут

Recuva

 

Recuva — одна з найкращих програм для відновлення файлів випадково видалених або втрачених у результаті програмного збою або помилки. 

Деякі основні можливості Recuva: після сканування видає перелік видалених файлів;  дозволяє відновлювати файли, видалені з Корзини, MP3-плеєрів, флешок та мобільних пристроїв; активне поле пошуку, в якому можна вказати або ім’я шуканого файлу або його розширення; відновлює всі типи файлів; відновлює файли з карт пам’яті (SmartMedia, Secure Digital, MemoryStick, Digital cameras, Floppy disks, Jaz Disks, Sony Memory Sticks, Compact Flash cards, Smart Media Cards, Secure Digital Cards, та інших); відновлює файли з зовнішніх ZIP приводів, Firewire і USB-дисків; багатомовний інтерфейс (є український і російський переклад).
Тут

Одна з найвідоміших і надійних прог для відновлення даних після випадкового видалення, форматування диска, вірусної атаки ітд. Займає мало місця, проста у використанні (не вимагає спеціальних знань або умінь, доступний інтерфейс). Підтримує всі файлові системи Windows. Відновлює структуру видалених директорій.

Можливості цієї програми дійсно вражаючі, основні з них:

• підтримка всіх файлових систем Windows для жорстких, гнучких і флэш-дисків, таких як FAT12/16/32, NTFS і NTFS 5;

• можливість роботи також з дисками HFS і HFS+.

• відновлення файлів з видалених і пошкоджених розділів;

• відновлення файлів, видалених з корзини;

• глибоке сканування дисків для деяких типів файлів;

• огляд видалених файлів з пошуком, фільтруванням і передпереглядом;

• можливість створення образів дисків для відкладеного відновлення;

• прогнозування вірогідності відновлення файлу відразу після сканування.

Тут

 

JPEGmini

Ваші фото на дієті.

JPEGmini здатен зменшити розмір файла JPEG до 80% (5 разів), при чому зміну якості помітно лише озброєним оком.

Ізраїльський проект під назвою JPEGmini офіційно представив нову технологію стиснення фотографій, засновану на оригінальному алгоритмі JPEG. Ця технологія дозволяє повністю зберігати якість картинки та її дозвіл, порівнянні з JPEG, але при цьому розмір файлу істотно зменшується — в ідеалі забезпечується п’ятикратна економія місця.

TV-online

 

Ресурси дублюють та доповнюють одне одного.

 

EX.UA

EX.UA — Величезний каталог різноманітного аудіо, софту, відео, та ін. Онлайн-пергляд. Сервіс забезпечує швидкий обмін інформацією і є комунікаційним майданчиком для всіх зацікавлених користувачів.

Тут

Онлайн-радио МЕГА СЫЧИ
для ADNROID

qr code

текущая версия: 1.0.6


changelog:
v 1.0.6
+ новый дизайн
+ информация о треке
+ стабильная работа в фоне
+ инфо в панели уведомлений
v 1.0.5
+ инфо о версии
+ информационная страничка
+ вибро при нажатиях
v 1.0.4
+ новый интерфейс
+ слайдер громкости
v 1.0.3
+ новый интерфейс
v 1.0.2
+ уменьшен звук до 15%
v 1.0.1
- отключен автоповорот

Партнеры

Счетчик

Перевір МОВУ!