АльфаГо / AlphaGo

Жанр: Документальний
Країна: США 

 

Режисер: Грег Кос
Актори: Ioannis Antonoglou, Лукас Бэйкер, Ник Бостром, Ю Чхан-хёк, Нам Чхи-хён, Чо Хе-ён, Джозеф Чхве, John Daugman, Chris Garlock, Thore Graepel

Сюжет: Автори документального фільму «АльфаГо» задаються питанням про те, як далеко здатен зайти штучний інтелект. Чи може він бути креативним? Чи здатний він мислити творчо і знаходити оригінальні рішення складних завдань? Ці питання хвилюють не тільки авторів картини, а й співробітників передової компанії Deep Mind, що займається інноваційними технологіями.

Творець компанії, Деміс Хассабіс, з раннього дитинства захоплювався комп’ютерними технологіями. Свій перший ПК він отримав в вісім років, коли йому вдалося виграти на шаховому турнірі достатньо грошей для його придбання. Його мрія полягає в тому, щоб навчити машину грати краще людини. Це може бути знайомий любителям ретро приставок арканоид або більш просунутий StarCraft. Але найбільше Деміса цікавить можливість комп’ютера обіграти людини в одну з найстародавніших ігор, придуманих людиною. Для вирішення цього завдання була створена унікальна проблема під назвою AlphaGo.

Comments are closed.

Онлайн-радио МЕГА СЫЧИ
для ADNROID

qr code

текущая версия: 1.0.6


changelog:
v 1.0.6
+ новый дизайн
+ информация о треке
+ стабильная работа в фоне
+ инфо в панели уведомлений
v 1.0.5
+ инфо о версии
+ информационная страничка
+ вибро при нажатиях
v 1.0.4
+ новый интерфейс
+ слайдер громкости
v 1.0.3
+ новый интерфейс
v 1.0.2
+ уменьшен звук до 15%
v 1.0.1
- отключен автоповорот

Счетчик

Перевір МОВУ!